mipa, produkty mipa, autolak mipa, autolaky mipa police nad metují, receptury mipa, namíchat lak na auto, míchání autolaků police nad metují, míchání barev police nad metují, nastříkat auto, mícháme mipu, mssk s.r.o. mipa, na sibiři 262, mipa ceník,  průmyslové barvy mipa, mipa petr suk, mipa daniel suk, mipa systém,  autolaky ve spreji autolux, metalické laky mipa, vzorník mipa, míchání barev mipa, autolaky mipa, mipa police nad metují, mipa petr suk, míchání autolaků mipa, míchání mipa, míchačka mipa, mipa mssk s.r.o., profesionální autolaky mipa,   

 

MIPA AG nese v podtitulu název Professional Coating Systems. Pod tímto logem vyvíjí, vyrábí a prodává nátěry (Coatings) s těžištěm v produkci laků a barev. 


Naše produkty jsou vždy sestaveny jako systém. Nespokojujeme se jen s tím, nabízet jednotlivý produkt, můžeme naopak obsloužit naše zákazníky v celém rozsahu lakovacích prací a nabízíme kromě hlavního produktu též velký počet dalších produktů jako doplněk nebo ke kombinaci. Většina produktů existuje při konstantní kvalitě též ve velkém počtu variant pokud jde o barevné odstíny a stupně lesku, což se dociluje mixovacím a tónovacím systémem. 

Cílovým zákazníkem produktů MIPA je profesionální zpracovatel laků v oblasti řemesla i průmyslu. Na tyto zákazníky orientujeme naši kvalitu, informace a logistiku. Zde rovněž úzce spolupracujeme s obchodními a provozními partnery, kteří také zásobují tento okruh zákazníků. 

Firma MIPA AG je proto známa jako podnik působící v širokém světovém měřítku, s rozsáhlými kontakty na partnery a zákazníky a se vzájemnou Know-How výměnou. Jsme dobrým partnerem pokud jde o laky pro naše zákazníky a naopak naši zákazníci jsou našimi partnery při neustálém zlepšování našich produktů a výrobních postupů.

Při vývoji, výrobě i při uvádění produktů na trh zdůrazňujeMIPA význam ochrany životního prostředí a přírodních zdrojů, a jde v tomto ohledu i nad rámec zákonných předpisů. V popředí proto stojí i ochrana lakovaného objektu a použití surovin a systémů, co možná nejvíce šetřících životní prostředí.

 

mipa, mipa autolaky, míchání autolaků mipa, mipa police nad metují, mipa sortiment, mipa barvy
Veškerý vývoj, produkce i uvádění našich produktů na trh probíhá dle evropské normy pro kvalitu ISO 9001. Již od roku 1997 je pak MIPA dle této normy certifikována v rámci certifikačního auditu v letech 1999, 2003 a 2006. 

Kvalita každého produktu odpovídá požadavkům okruhu zákazníků, pro které byl produkt vyvinut.  Firma MIPA je činná na mezinárodním poli, v nejrůznějších oborech, takže rozmanitost její produkce a požadavky na kvalitu jsou vysoké. Naše oddělení aplikace vám ochotně poradí s tím, který produkt a za jakých předpokladů co nejlépe vyřeší váš problém při lakování. 

Stálou vysokou kvalita naší produkce si vysoko cení mnoho zákazníků po celém světě. Jejich důvěra je pro nás ctí a závazkem. Proto i přes vysokou úroveň je naším cílem neustálé zlepšování produkce a výrobních procesů. A jsme přitom vděčni za upozornění a pomoc ze strany našich zákazníků.